2018-2019 SEZONU BRANŞ VE KATEGORİLERE SON BAŞVURU TARİHİ O6 KASIM 2018

        2018– 2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği ve Müsabaka Talimatları gereği 2018-2019 sezonunda yapılacak olan spor branşlarının belirlenmesi amacı ile müsabakalara katılacak olan okulların başvurularının Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminde Okul Modülü- Spor Dalı Katılım İşlemlerinden okulların katılacağı branşları ve kategorileri 06 KASIM 2018 tarihi saat 17:00 ye kadar girilmesi gerekmektedir. Ayrıca Elden müsabaka başvuru formu müracaatları kabul edilmeyecektir.

        Hokey, Voleybol, Basketbol, Futbol, Futsal, Hentbol Branş ve Kategorilerinde okullarımız fikstürlere dahil oldukları halde müsabakalara gelmeyen okullar hakkında idari tahkikat yapılacaktır. Yanlış işaretleyen okullarımız okul spor bilgi yönetim sisteminden düzeltmesi önemle rica olunur.

         2018– 2019 Eğitim Öğretim yılında ilimizde yapılacak olan okullar arası spor müsabakaları ile ilgili duyurular ve diğer güncel bilgilerin takip edilmesi amacı ile Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğünce http://konyagsim-okulspor.com/2019_Arsiv/ adlı web sitesi hazırlanmış olup, okul  spor müsabakaları ile ilgili  tüm işlemler bu web sayfası  üzerinden duyurulacaktır. Ayrıca grup, yarı final ve Türkiye Birinciliği Müsabakaları ile genel duyurular http://okulsportal.gsb.gov.tr/ adresinden yayınlanacak olup, okullara herhangi bir resmi yazı gönderilmeyecektir.