ATLETİZM(PUANLI)

KÜÇÜKLER:

KATEGORİ  TARİH    MÜSABAKA YERİ
Küçük Kız 24-25 NİSAN 2019 Saraçoğlu Spor Kompleksi
Küçük Erkek 24-25 NİSAN 2019 Saraçoğlu Spor Kompleksi

KÜÇÜKLER ATLETİZM MÜSABAKA PROGRAMI

*Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak KÜÇÜKLER (Kız-Erkek) 19 NİSAN 2019 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Kayıt Formlarını doldurmayan okullar yarışmalara alınmayacaktır

 

MİNİKLER ATLETİZM (İLKOKUL IAAF ÇOCUK ATLETİZM):

KATEGORİ      TARİH               MÜSABAKA SAATİ       LİSANS KONTROL                     MÜSABAKA YERİ

Minikler       26 Nisan 2019             10:00                          09:00-10:00                      SARAÇOĞLU TESİSLERİ  

İLKOKUL IAAF ÇOCUK ATLETİZMİ YARIŞMA TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

İLKOKULLAR FİZİKSEL ETKİNLİK OYUNLARI :

KATEGORİ               TARİH          MÜSABAKA SAATİ      LİSANS KONTROL            MÜSABAKA YERİ

İLKOKULLAR       26 Nisan 2019        11:00                          10:00-11:00               SARAÇOĞLU TESİSLERİ

İLKOKULLAR FİZİKSEL ETKİNLİK ÖRNEK OYUNLARI

GENÇLER A- GENÇLER B KIZ-ERKEK:

KATEGORİ  TARİH

 MÜSABAKA YERİ
 Gençler B Kız-Erkek  12-13 ŞUBAT 2019

Saraçoğlu Spor Kompleksi
 Gençler A Kız-Erkek  12-13 ŞUBAT 2019

Saraçoğlu Spor Kompleksi

NOT:ESAME LİSTELERİ MÜSABAKA ANINDA SAHADA HAZIR BULUNACAK OLAN OKUL SPORLARI İL TERTİP KOMİTESİNE TESLİM EDİLECEKTİR.

* Gençler A, Gençler B Kız-Erkek Kategorisi Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak Gençler A, Gençler B (Kız-Erkek) 07 Şubat 2019 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Kayıt Formlarını doldurmayan okullar yarışmalara alınmayacaktır.

YILDIZLAR:

KATEGORİ  TARİH    MÜSABAKA YERİ
Yıldızlar Kız 13-14 MART 2019 Saraçoğlu Spor Kompleksi
Yıldızlar Erkek 13-14 MART 2019 Saraçoğlu Spor Kompleksi

ATLETİZM YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAMI

NOT:ESAME LİSTELERİ MÜSABAKA ANINDA SAHADA HAZIR BULUNACAK OLAN OKUL SPORLARI İL TERTİP TEMSİLCİSİNE TESLİM EDİLECEKTİR.

Müsabaka tarihlerinde ve müsabaka yerlerinde tertip kurulu kararı ile değişiklik yapılabilir.

Okullarımızın mağdur olmamaları için web sayfamızın sürekli takip edilmesi gerekmektedir.

A) Sporcuların Nüfus Cüzdanları (Aslı) veya pasaportları (Gençlerde fotoğraflı olması zorunlu)
B)Okul Müdürü Onaylı Sporcu Lisansları(Aslı)
C)Okul Spor Bilgi Yönetim Sisteminden çıktısı alınan Esame Listesi (Okul Müdürü Onaylı)
D) Sporcuların başında çıkacak idareci, antrenör veya çalıştırıcıların Eğitici Kartları ile müsabakalara katılması zorunludur.
E)Müsabakaya katılım için yukarıda yazılı olan gerekli evrakların eksik olması durumunda, evrakları eksik olan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.

2018-2019 PUANLI ATLETİZM BRANŞ TALİMATI

Kayıt Formları:

Gencler A Kayit Formu için tıklayınız…

Atletizm Gencler B Kayit Formu İçin Tıklayınız…

YILDIZLAR KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ…

KÜÇÜKLER KAYIT FORMU

GENÇLER A, GENÇLER B KIZ-ERKEK MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Tüm Okullarımıza ve Sporcularımıza Başarılar Dileriz.

İl Tertip Komitesi