admin

GEREKLİ EVRAKLAR

Veli İzin Dilekce Yildizlar Kategorisine Terfi Okul Ust Yazi(2007 doğumlular için) Küçükler Kategorisine Terfi Okul Üst Yazı(2009 doğumlular için) Gençler Kategorisine Terfi Okul Üst Yazı(2005 doğumlular için) NOT: Terfi Belgelerinin yetişmesi için müsabakalardan önce en az 5 (beş) gün önce Veli İzin Dilekçesi ile Okul Müdürlüğüne ait Üst Yazının Gençlik …

Read More »

BİLEK GÜREŞİ

BİLEK GÜREŞİ MÜSABAKALARI: KATEGORİ TARİH TARTI VE LİSANS KONTROL MÜSABAKA SAATİ MÜSABAKA YERİ Genç Erkek A Genç Erkek B 05 Şubat 2019 09:00-10:00 10:00 Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kız A Genç Kız B 06 Şubat 2019 09:00-10:00 10:00 Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yıldız Kız Yıldız …

Read More »

YETENEK TARAMASI

ÖNEMLİ!!!! TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROJESİ MODÜL-3 : ÇOKLU BRANŞ EĞİTİMİ  2.AY ANTRENMAN PROGRAMI : DİKKAT  !! A1 KARATAY ERKEK, B1 MERAM ERKEK VE B2 MERAM ERKEK  LİSTELERİ BİRLEŞTİRİLMİŞTİR. A2 KARATAY KIZ VE B3 MERAM KIZ LİSTELERİ BİRLEŞTİRİLMİŞTİR. C1, C2, C3, C4 VE C5 SELÇUKLU ERKEK LİSTELERİ …

Read More »

KAFİLE İŞLEMLERİ

Şehirlerarası Otobüs, Tren, Uçak Seyehat Edecek Okullarımız İçin Resmi Üst Yazı Örneği Kiralık Araç İle Seyehat Edecek Okullarımız İçin Resmi Üst Yazı Örneği Resmi Araç İle Seyehat Edecek Okullarımız İçin Resmi Üst Yazı Örneği EK-3 A (Antrenör Beden Eğitimi Öğretmeni ve İdareci İçin)Not: Huzurunda İmza Atılan Görevli Kısmına İlgili Okulun …

Read More »

ATLETİZM(KROS)

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM SEZONU KROS YARIŞMA TAKVİMİ. KROS BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ. YILDIZLAR, GENÇLER A ve GENÇLER B :  KATEGORİ  TARİH  MÜSABAKA SAATİ  MÜSABAKA YERİ Yıldızlar, Gençler A,    Gençler B (Kız-Erkek) 17 Kasım 2018  11:00  Saraçoğlu Kros Parkuru Müsabaka Programı İçin Tıklayınız… KROS SONUÇ: Not: Müsabaka tarihlerinde ve müsabaka yerlerinde tertip …

Read More »

ATLETİZM(PUANLI)

KÜÇÜKLER: KATEGORİ  TARİH    MÜSABAKA YERİ Küçük Kız 24-25 NİSAN 2019 Saraçoğlu Spor Kompleksi Küçük Erkek 24-25 NİSAN 2019 Saraçoğlu Spor Kompleksi KÜÇÜKLER ATLETİZM MÜSABAKA PROGRAMI *Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak KÜÇÜKLER (Kız-Erkek) 19 NİSAN 2019 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. …

Read More »

BADMİNTON

KÜÇÜK KIZ: Tarih Lisans Kontrol Saati Müsabaka Saati Müsabaka Yeri 13 NİSAN 2019 09:00-10:00 10:30 SPOR KONGRE MERKEZİ KÜÇÜK SALON   KÜÇÜK ERKEK: Tarih Lisans Kontrol Saati Müsabaka Saati Müsabaka Yeri 14 NİSAN 2019 09:00-10:00 10:30  SPOR KONGRE MERKEZİ KÜÇÜK SALON   MİNİKLER: Tarih Lisans Kontrol Saati Müsabaka Saati Müsabaka …

Read More »

BASKETBOL

  NOT: Müsabaka tarihlerinde ve müsabaka yerlerinde tertip kurulu kararı ile değişiklik yapılabilir. Okullarımızın mağdur olmamaları için web sayfamızı sürekli takip edilmesi gerekmektedir. UYARI: Müsabaka Öncesi Aşağıdaki Evraklarınızı Mutlaka Kontrol Ediniz A) Sporcuların Nüfus Cüzdanları (Aslı) veya pasaportları (Gençlerde fotoğraflı olması zorunlu) B) Okul Müdürü Onaylı Sporcu Lisansları(Aslı) C) Okul …

Read More »